Parking mesto u blizini crkve sv Luka
Niš, Medijana - Centar
19.000 €
- Kvadratura
- 12 m²
- Nameštaj
- Prazan
- Cena po m²
- 1.583 €
Opis i pogodnosti
Prodaje se parking mesto u blizini crkve sv Luka. Parking se nalazi u . Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 0617067400. Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim brojem: 2125. garaži površine 12m2.
Prodaje se parking mesto u blizini crkve sv Luka. Parking se nalazi u . Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 0617067400. Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim …
- Nameštaj: Prazan.
Direktan kontakt
Detaljniji prikaz ponude
Distrikt Nekretnine kombinuje lokalno znanje o Nišu i digitalne alate kako bi kupcima obezbedio tačne informacije o svakom oglasu. Ovaj listing uključuje proveru vlasništva, energetsku efikasnost objekta i jasne korake do zaključenja ugovora. Kupce vodimo kroz ceo proces kupovine jednostavno i bez komplikacija.
Za prodavce pripremamo profesionalne fotografije, video materijal i ciljane kampanje na društvenim mrežama, što pomaže da nekretnina brže dođe do pravih kupaca. Naš tim prati promene tržišta i savetuje vas kada je najbolji trenutak za kupovinu ili prodaju.